Kalad või kõrred?

"Minu jaoks on oluline valida Euroopa Parlamenti enda vaateid esindama need, kes seisavad meie väärtuste, muuhulgas keskkonna eest."

Just nii ütles jäätmeteta elustiili blogija Liisa Aavik 20. novembril Tartus seekordlähenvalima.eu keskkonnateemalisel üritusel "Kalad või kõrred?". "Seekord lähen valima" üleskutse tiim võttis novembrikuu lõpus ette teekonna Tartusse, et rääkida ülikoolilinna elanikega keskkonnast, jätkusuutlikust elustiilist, ühekordsete plastiktoodete keelustamisest ja loomulikult Euroopa valimistest.

Ürituse peaesineja blogi Suletud ring blogija Liisa Aavik rääkis meie üleskutse üritusel „Kalad või kõrred?“ oma eesmärgist elada jätkusuutlikult ja prügi tekitamata. Osalus oli aktiivne ning publikul jätkus küsimusi nii Liisale kui ka Euroopa Parlamendi meeskonnale keskkonnapoliitika arengute kohta.

Ühiskonnaelus aktiivsed on "Kalad või kõrred?" üritusel osalejad ka edaspidi ning loomulikult lubasid kõik anda enda hääle Euroopa valimistel, et otsustada ise, kes esindavad nende vaateid ja väärtushinnanguid.